Bezpečná likvidace pevných disků a dat
Získejte klid myšlení a ochraňte vaše citlivé informace!

Pevné disky, pásky a ostatní datové nosiče jsou pokladnicemi vašich nejcennějších informací. Avšak co se stane, když již nejsou potřeba? Nesprávná likvidace může představovat významné bezpečnostní riziko. Dovolte nám, abychom převzali kontrolu a zajistili, že vaše citlivé údaje budou bezpečně zlikvidovány, přičemž dodržíme nejpřísnější standardy ochrany dat.

Proč si vybrat naše služby likvidace pevných disků a dat?

Bezpečnost na prvním místě.
Vaše citlivé informace jsou naší prioritou. S našimi bezpečnostními protokoly můžete mít jistotu, že vaše data budou zlikvidována způsobem, který chrání vaši firmu před možným zneužitím.

Jak ro funguje v praxi?

Likvidace odpadu je realizována dvěma hlavními metodami: mechanickým zničením pomocí drtiče a termickou likvidací ve spalovně. Proces drtiče je aplikován na pevné disky (HDD, SSD) a na flash disky. Termická likvidace ve spalovně je určena pro magnetické pásky, diskety a optické disky jako CD a DVD.

Podle specifikované hmotnosti odpadu zajistíme přistavení vozidla s jednou nebo více sběrnými nádobami. Média jsou před zničením fotograficky zdokumentována, sečtena a uložena do sběrných nádob, která jsou následně zapečetěna plombou. Tento postup je prováděn vždy za přítomnosti osoby předávající média.

Následně jsou sběrné nádoby transportovány a uloženy v zařízení zpracovatele, kde je zabezpečena a monitorována kamerovým systémem. Fyzická likvidace se poté uskuteční ve dvou specializovaných zařízeních

Celý proces likvidace, od sběru po konečnou destrukci, je pečlivě dokumentován a tato dokumentace tvoří základ pro vystavení faktury.

Formulář pro poptávku bezpečné likvidace pevných disků a dat
Ulice a číslo domu, PSČ a Město
Pokud zadáte mobilní telefon bude Vám doručena sms zpráva s dnem a časem vyzvednutí.

V případě potíží s odesláním formuláře, prosím, zašlete informace na e-mail: obchod@akr1.cz