Ekologická likvidace

Záleží nám na světě, ve kterém žijeme, a pevně věříme, že každý z nás má moc ho chránit. Jsme přesvědčeni, že naše odpovědnost vůči přírodě začíná drobnými každodenními rozhodnutími – od výběru produktů až po jejich ekologickou likvidaci. Společně můžeme udělat velké změny.

Ekologická likvidace elektrozařízení

Naším cílem je usnadnit vám cestu k udržitelnějšímu životnímu stylu. Proto nabízíme našim zákazníkům a obchodním partnerům komplexní služby ekologické likvidace. Ať už se jedná o staré tiskárny, počítače, elektronická zařízení nebo spotřební materiál jako jsou tonerové kazety a tiskové válce, postaráme se o to, aby byly zlikvidovány šetrně a s ohledem na životní prostředí. Připojte se k nám a společně můžeme udělat krok směrem k lepší budoucnosti pro nás všechny.

Bezpečnostní likvidace pevných disků a dat

Pevné disky, pásky a ostatní datové nosiče jsou pokladnicemi vašich nejcennějších informací. Avšak co se stane, když již nejsou potřeba? Nesprávná likvidace může představovat významné bezpečnostní riziko. Dovolte nám, abychom převzali kontrolu a zajistili, že vaše citlivé údaje budou bezpečně zlikvidovány, přičemž dodržíme nejpřísnější standardy ochrany dat.

Společně směřujeme k udržitelné budoucnosti

Dovolte nám, abychom se s vámi podělili o něco, co nás v AKR1 s.r.o. velmi těší a na co jsme jako společnost hrdí. Obdrželi jsme enviromentální výkaz za rok 2023, který představuje konkrétní výsledky našeho společného úsilí v oblasti recyklace a ochrany životního prostředí. PŘEČTĚTE SI VÍCE »