Představení společnosti

2008

Historie společnosti AKR1 s.r.o. počíná v únoru 2008. Navazujeme na dlouholeté zkušenosti svých zaměstnanců v oblasti výpočetní techniky a začínáme budovat své jméno. Své služby dodáváme jak komerčním společnostem, tak veřejné a státní správě.

Spolupracujeme na projektech v oblasti digitalizace dokumentů. Dodáváme veškerý hardware a software od významných výrobců zastoupených na Českém trhu.

2010

V roce 2010 se stává jedinou majitelkou a jednatelkou Lenka Antonín Hořejšová, která přetváří společnost na rodinnou. Touto změnou se zvyšuje důraz na kvalitu a péči o naše zákazníky.

Dále implementujeme ISO 9001:2008.

2012

V červnu 2012 společnost získává ochrannou známu „AKR1“.

Začínáme se specializovat na tisková prostředí a dodávky spotřebního materiálu v rámci celé České republiky.

2015

Obchodní obrat roste a dosahuje hranice 140 mil. Kč.

Společnost dává větší důraz na ekologii a prostřednictvím neziskové akciové společnosti REMA zajišťujeme svým zákazníků ekologickou likvidaci elektroodpadu a jiných materiálů nebezpečných pro přírodu.

2020-2021

Navzdory COVIDu posilujeme náš tým a rozšiřujeme portfolio našich produktů. Snažíme se z této krize vyjít silnější než kdy dřív. Pro naše klienty přidáváme do nabídky i dezinfekční řešení, čímž se snažíme dbát na zdraví nás všech. Dále vstupujeme do nového roku s inovacemi, a proto spouštíme nový, přehlednější web.

Všichni zaměstnanci se řídí mottem společnosti, shrnutém v jejím názvu.